Organizacja imprez na świeżym powietrzu i serwowanie potraw

Chciałbyś zacząć organizować imprezy na świeżym powietrzu? Imprez tego rodzaju jest bez liku, zaczynając od wszelkiego rodzaju pikników i grillów, aż po duże imprezy muzyczne, gdzie serwowane są ciepłe posiłki. Jak rozwiązać sprawę ciepłych posiłków w terenie? Jak utrzymać potrawy w odpowiedniej temperaturze i nie tracić na ich jakości? Idealnym rozwiązaniem będzie w tym wypadku bemar jezdny, który umożliwi nam przechowywanie potraw przez długi czas bez utraty temperatury.

Czym jest bemar i jak to działa?

Bemary są bardzo różne i stworzono je właśnie po to, by przechowywać potrawy z zachowaniem odpowiedniej ich temperatury przez dłuższy czas. Zaopatrzone są w pojemniki z pokrywkami. W nich właśnie przechowywana jest żywność. Ilość pojemników zależna jest oczywiście od modelu, który wybierzemy. Bemar najogólniej jest po prostu elektrycznym pojemnikiem, który ogrzewany jest za pomocą wody. Woda wykorzystywana jest tu jako nośnik ciepła. Dzięki temu ciepło w optymalny sposób zostaje przeniesione na potrawy. Potrawy nigdy się nie przypalą, ponieważ kąpiel wodna ma maksymalną temperaturę 95 stopni Celsjusza i nigdy nie osiąga temperatury wrzenia wody. Ponadto temperaturę wody można regulować, dostosowując ją do naszych potrzeb. Czym jednak różni się bemar klasyczny od bemaru jezdnego? Otóż bemar jezdny wyposażony jest w kółka, dzięki czemu łatwo możemy przetransportować go w miejsca na miejsce. Dzięki temu świetnie sprawdza się w miejscach, w których konieczne jest częste jego przestawianie, jak właśnie imprezy zewnętrzne.

Dlaczego warto?

Jeśli chcemy organizować imprezy, zakup urządzenia, które utrzyma potrawy w cieple, jest zakupem obowiązkowym. Nie damy rady inaczej serwować posiłków, bez utraty jakości. Dobry bemar będzie nam służył latami, a koszt jego zakupu szybko się zwróci, towarzysząc nam na kolejnych organizowanych wydarzeniach.

Mariola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Ciepłe posiłki nawet przez kilka godzin!

pt. sty 3 , 2020
Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli na zachowanie temperatury przez dłuższy czas, nawet przez kilka godzin? Czegoś, co nada się zarówno wewnątrz budynku, jak i na imprezie w plenerze? Umożliwi samoobsługowe nakładanie jedzenia w dowolnym momencie? W takim wypadku bemar grzewczy sprawdzi się wyśmienicie. Co to jest? Bemar grzewczy jest profesjonalnym i wysokiej klasy rozwiązaniem, umożliwiającym przechowywanie żywności przez […]